Maj 10, 2024, 00:39:02
News: Nie mam czasu na prowadzenie forum. Zbyt dużo nauki... Wybaczcie. T^T
~Nensho (w razie czego GG: 41265203)
Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Interijentokirā (Kirā)  (Przeczytany 1153 razy)
Nensho
Samica Alpha
Administrator
Doświadczony
*****

Reputacja +9/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 318



Zobacz profil WWW
« : Październik 08, 2011, 11:39:34 »

Wygląd zazwyczaj:

Wygląd podczas umiejętności Koszmarnych Snów:

Wygląd podczas Nekromancji:


Imię: Interijentokirā (w tradycyjnym japońskim: インテリジェントキラー), co oznacza "inteligentny zabójca"
Imię w skrócie: Kirā (w tradycyjnym japońskim: キラー), co oznacza "zabójca"
Nazwisko: Mujihina (w tradycyjnym japońskim: 無慈悲な), co oznacza "bezlitosna"
Wiek: 2 lata
Ranga: samica Alpha watahy Kuragari
Pseudonim: -
Prawdopodobna rasa: zupełnie zmodyfikowany, że aż nie do poznania Feniks
Wygląd: jest raczej drobnej postawy, wysoką waderą o gęstym, granatowym futrze wpadającym w czarną barwę. Nad prawym okiem posiada ni to znamię, ni to tatuaż mieniący się kolorami gwiazd. Prawdopodobnie jest to jakby numer weryfikacyjny stworzony przez naukowców w jej zamierzchłej przeszłości. Podczas umiejętności jej wygląd zmienia się nie do poznania.
Charakter: Nieugięta, uparta, rozważna, lecz wybuchowa. Z rzadka postępuje dyplomatycznie, jeśli ktoś się jej nie usłucha, wkracza z kłami, pazurami oraz swą ogólną potęgą. Walczy z zażartością, prawdopodobnie przez noszone piętno swej okrutnej przeszłości. Posiada instynkt bezlitosnego zabójcy, ogromną inteligencję i wyobraźnię wybitnego taktyka. Codziennie na nowo odkrywa, jakim przysmakiem jest życiodajna, czerwona ciecz - krew - oraz jaką przyjemnością jest zabijanie. Właśnie u niej zew mordu jest najdonośniejszy, pod tym względem na pewno nikt jej nie dorównuje. Nikt nie wie, czy w jej wnętrzu tli się choć odrobina dobra. Pozostaje ona wieczną tajemnicą dla każdej osoby.
Żywioł: Ogień, Nekromancja, Śmierć, Burza, Noc oraz Chaos
Umiejętności: nadzwyczajna szybkość oraz zwinność, sokoli i wrażliwy wzrok (umie wyczuć, co zrobi przeciwnik po drganiach mięśni, widzi z bardzo daleka, zauważy każdy szczegół itp.), panowanie nad ogniem, latanie, (umie "wyciągnąć" z ciała skrzydła, a także je schować, według potrzeb), ogromna empatia (umie bardzo dobrze wyczuć nastrój innego wilka, o czym prawdopodobnie myśli itp. a przez to umie na jakiś czas podnieść tarczę mentalną), chaos (umie użyć swych wszystkich żywiołów oraz pobliskich przedmiotów, aby wywołać ogromny chaos, jak katastrofy etc.), nekromancja (posiada wiedzę wielu nekromantów, może powołać szeregi zmarłych itd.), przywoływanie burzy i kierowanie nią, Koszmarne Sny (umie przywołać najgorsze senne koszmary swego przeciwnika, dla którego będą one bardzo realistyczne i fizycznie istniejące), zdolność przystosowawcza do mordu specyficznej walki wręcz (podobnie jak Wolverin może wysunąć metalowe, długie, masywne i ostre pazury, które rozszarpią wszystko), prócz tego także panuje nad Nocą, to jej wiodący żywioł, więc posiada umiejętności, dzięki którym może przemieniać konstelacje gwiazd, zsyłać meteoryty etc.
Zmysł: wyczuje krew z bardzo dużej odległości
Hobby: polowania, wszelkie bitwy, walki i wojny, taktyka
Ulubiona zwierzyna: niedźwiedzie, łosie, ludzie oraz smoki
Rodzina: brak, cała została zabita w dzieciństwie wadery w laboratorium
Przyjaciele: Suimin, Sora
Partner: -
Historia z przeszłości: Już ją piszę, jednakże przez szkołę etc. nie mam czasu gruntownie dokończyć tego opowiadania.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 13:39:06 wysłane przez Nensho » Zapisane


http://www.sakusei.darmowefora.pl/index.php?topic=15.0 - Moja wilczyca
Nawet nie wiesz, ilu cierpień sprawiłam innym.
Ilu pokoleń pozbawiłam życia.
Ile wilków i innych zwierząt zginęło z moich kłów.
Agresywna, zła, bezlitosna. Mam wymieniać dalej?
Chcesz się ze mną zaprzyjaźnić? Nie będzie łatwo.
Pokaż, że umiesz zabijać... Staniesz się wtedy moim sprzymierzeńcem.
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

humanwolf msppolska konfederacja polish-rpg-server eire-scotland