Maj 10, 2024, 16:59:19
News: Nie mam czasu na prowadzenie forum. Zbyt dużo nauki... Wybaczcie. T^T
~Nensho (w razie czego GG: 41265203)
Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Autor Wątek: Regulamin działu off-topic  (Przeczytany 1266 razy)
Nensho
Samica Alpha
Administrator
Doświadczony
*****

Reputacja +9/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 318



Zobacz profil WWW
« : Październik 07, 2011, 20:18:13 »

Dział off-topic jest raczej najluźniejszym działem na całym forum. Tylko tutaj można sobie pozwolić na wszelkiego rodzaju wyliczanki, skojarzenia i gry (nie licząc działu do spamowania). Jednak nie jest to miejsce gdzie można pozostać bezkarnym. W Off - topic tak jak i w pozostałych działach forum jest pewien kodeks którego należy przestrzegać a złamanie któregokolwiek punktu wiąże się z konsekwencjami.

Zasady ogólne:

1. Obowiązuje ogólny regulamin wilczego forum Sakusei.

2. Gdy zakładasz nowy wątek upewnij się czy już podobny nie istnieje korzystając z opcji "szukaj".

3. Tytuł wątku powinien jasno wskazywać jego treść.

4. Należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii.

Niedozwolone jest:

5. Zakładanie tematów, które nie mają najmniejszego sensu, typu "spaaaam!", "ygtyohiute" itp. Tematy absolutnie bezsensowne, założone w celu czystego spamowania będą zamykane/usuwane przeze mnie lub inne osoby z Team'u.

6. Umieszczanie wątków które w jakikolwiek sposób się powtarzają. Jeśli znajduje się już temat "Kupujemy psa" to nie wolno zakładać tematów "Kupujemy dom" etc.

7. Zakładanie tematów, które są trudne do czytania, rozpychają forum lub ilość grafiki uniemożliwia szybkie ich przeczytanie. preferowane jest umieszczanie miniaturek lub linków zewnętrznych do zdjęć (www.imageshack.us)

8. Umieszczanie nieprzyzwoitych tekstów oraz zdjęć o treściach faszystowskich, erotycznych czy obscenicznych.

9. Umieszczanie reklam innych for, prywatnych firm, przedsiębiorstw; linki czy opisy przedstawiające sposoby zarabiania przez Internet (dozwolone tylko w dziale spamowania).

10. Zakładanie tematów, które mają na celu obrażenie zarówno użytkowników jak i administrację forum , a jedyną możliwością rozwinięcia tego tematu czy jedyną formą wypowiedzi mają być bluzgi i obelgi.


Niedozwolone zachowania:

11. Flaming ( Pisanie specjalnie prowokacyjnych i kontrowersyjnych postów. O flamingu możemy mówić kiedy autor posta nie ma na celu prowadzenia dyskusji czy zdobycia pewnych informacji ale pragnie wywołać awanturę i kłótnie.)


12. Trolling (Umieszczanie w temacie "głupkowatych" bądź obraźliwych postów. Osoba "trolująca' nie chce uczestniczyć w dyskusji a jedynie popsuć innym przyjemność z rozmowy bądź popisać się czym co wydaje jej się śmieszne lub mądre.)

13. Floodowanie (Floodowanie to niepotrzebne powtarzanie tekstu bądź jego fragmentu. Na forach głównie mamy do czynienia z wielokrotnym wpisywaniem tej samej literki bądź emotki).
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 21:16:04 wysłane przez Nensho » Zapisane


http://www.sakusei.darmowefora.pl/index.php?topic=15.0 - Moja wilczyca
Nawet nie wiesz, ilu cierpień sprawiłam innym.
Ilu pokoleń pozbawiłam życia.
Ile wilków i innych zwierząt zginęło z moich kłów.
Agresywna, zła, bezlitosna. Mam wymieniać dalej?
Chcesz się ze mną zaprzyjaźnić? Nie będzie łatwo.
Pokaż, że umiesz zabijać... Staniesz się wtedy moim sprzymierzeńcem.
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rolniczemodele ania2018 speedwayarena2013 opatowek kuro-shiro-academy